Přídlažba

Přídlažba - Stavíme pro sebe, levné stavebniny

stavimeprosebe.cz

Přídlažba

ZAHRADA - Betonové výrobky - DITON - Přídlažba

Betonové obrubníky se využívají na zpevnění okrajů dlážděných ploch a k oddělení dlážděné plochy od vegetační plochy, silnice, stezky apod. V naší nabídce naleznete silniční obrubníky spolu s přídlažbou, chodníkové obrubníky a záhonové obrubníky, které nabízíme i v barevném provedení.

Obrubníky jsou nepostradatelným prvkem do Vaší zahrady či okolí Vašeho domu. Obrubníky podtrhnou celistvost zpevněné plochy a obrubníky jí dodají kompletní vzhled.

Obrubníky od naší společnosti nemusíte použít pouze k vydlážděným plochám, ale naše obrubníky můžete využít k zakončení jakékoliv plochy. Kvalitně vyráběné obrubníky jsou velice oblíbeným výrobkem společnosti DITON a obrubníky jsou vyráběny pomocí nejmodernější technologie. Kvalitní obrubníky jsou základem každé cesty, či cestičky.

PŘÍDLAŽBA se používá při dopravních stavbách podél silničních obrubníků. U živičních vozovek slouží k vytvoření přechodů mezi komunikací a obrubou.

PŘÍDLAŽBU je dále možno použít na prodloužení ramen příkopových žlabů.

vyhledat:
Řadit podle: Položek na stranu:
 
DITON PŘÍDLAŽBA 50 x 25 x 8 cm
DITON PŘÍDLAŽBA 50 x 25 x 8 cm - přírodní OBRUBNÍKY se používají k oddělení pojezdové ...
m2: 0
Cena s DPH od47,43 CZK
Sleva20 %
Copyright © www.stavimeprosebe.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.stavimeprosebe.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace